O nás

Něco více o nás

Jsme jednoduše lidé, kteří by chtěli předávat své dovednosti a zkušenosti dál. Našim cílem je, abyste měli radost z jakéhokoliv sportu či aktivity, zvládli prezentaci v práci, uměli se odvázat, být lvem parketu nebo si prostě jenom užili parádní lyžovačku a pochytili od nás pár nových zlepšováků. Jsme tady pro vás, jak po stránce osobního rozvoje, tak i profesního.

Členové týmu

Poznejte náš tým trochu blíže

team

Renáta Kodajová

Trenérka

Výuka v jazycích: slovenština, čeština, angličtina, španělština

Zaměření: zumba, tanec, fitness, osobní rozvoj a další

Život máš len jeden, tak si ho užívaj a vychutnávaj plnými dúškami ;)! Toto je moje motto a aj sa ním riadím. A snažím sa ním všetkých okolo seba nakaziť! Ako 8-ročná som si našla svoju lásku-tanec a pohyb sa stal neodeliteľnou súčasťou môjho života. Tréningy, súťaže, medaile, priateľstvá, zranenia…venovala som sa modernému tancu ako je disco, hip-hop, latino a tu sa mi do cesty postavila moja nová láska-zumba. To som presne ja-energická bomba, ktorej sa nedajú vytiahnúť baterky. To je presne to, čo ma baví, pretože môžem z ľudí dostať úplné maximum a hlavne úsmev na perách a pozitívny prístup k životu. Keďže mi to stále nestačilo, tak som začala tvrdo makať na trx-ku, kruhových tréningoch, crossfite a je to tu – šport a turistika – moja tretia láska. Keďže sa o všetko rada delím, tak sa chcem o všetky svoje skúsenosti podeliť práve s Vami, aby ste aj Vy pocítili aký je život skvelý a krásny:)

team

Lukáš Komenda

Trenér

Výuka v jazycích: čeština, angličtina, ruština.

Zaměření: lyžování, fitness, sebeobrana a další.

Sport, cestování, dobrodružství a sem tam trocha toho andrenalinu…bez toho by to nešlo:) Už jako malého mě bavily aktivity všeho druhu a postupem času jsem se začal naplno věnovat bojovým sportům v kombinaci s dalšími disciplínami. Jo ale co mi pravidelně každý rok v zimě zamotalo hlavu, to byla vrstva čerstvě napadaného prašanu a já tak nazouval snad vše,  na čem se dal sjet kopec. Když se mi později naskytla možnost strávit nějaký čas v horách a pracovat jako lyžařský instruktor v Rakousku a ve Švýcarsku, nebylo nad čím váhat. Aby byl život ještě o něco zajímavější, prokládal jsem svoje studentská léta stážemi a studiem v zahraničí. A protože bez toho dobrodružství ten život nefunguje, ve volné chvíli balím batoh a vyrážím do světa.